KATEGORIE FIRM

Jak bezpiecznie ożywić gospodarkę po pandemii?

Data dodania: 20.08.2020
Jak bezpiecznie ożywić gospodarkę po pandemii?

Jak bezpiecznie ożywić gospodarkę po pandemii?

Pandemia wywołała spowolnienie gospodarcze. Wiele firm walcząc o utrzymanie płynności finansowej ogranicza swoje budżety marketingowe i rezygnuje z wyjazdów i delegacji. Jednak to właśnie targi mogą w znaczącym stopniu przyczynić się do odmrażania polskiej gospodarki po okresie spowolnienia i pomóc wielu firmom wyjść z kryzysu.

Zachodzą zmiany w zerwanych łańcuchach dostaw. Przedsiębiorstwa, które odczuły teraz spadek przychodów i musiały wstrzymać produkcję, będą szukały nowych klientów oraz podwykonawców w Polsce i za granicą. Będą musiały zdywersyfikować źródła dostaw i kanały sprzedaży. Zbyt ryzykowne będzie skupianie się na jednym rynku – dostaw czy zbytu – bo w każdej chwili może zostać on zamknięty. Kluczowa będzie dywersyfikacja przychodów. Wiele firm już poszerzyło lub zupełnie zmieniło swój profil działalności.

Zdobyć nowe kontakty biznesowe

Udział w targach B2B przyczynia się do wzrostu liczby nowych kontaktów biznesowych, co przekłada się na wyniki ekonomiczne przedsiębiorstwa.

Szczególnie efektywnym narzędziem są spotkania matchmakingowe zorganizowane z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa epidemiologicznego. Odbywają się one zawsze w mniejszym, wyselekcjonowanym gronie osób zainteresowanych daną ofertą.

Mamy dobre doświadczenie w organizacji tego typu spotkań i wiemy, że kluczem do ich sukcesu jest posiadanie dobrych baz danych klientów biznesowych. Dzięki temu można wysyłać celowane mailingi i zapraszać na spotkania matchmakingowe wyłącznie wytypowane firmy.

Formuła wydarzeń B2B sprawia, że nie są one dużymi imprezami pod względem liczby uczestników, łatwiej więc utrzymać podczas nich standardy bezpieczeństwa. Uczestniczą w nich bowiem zidentyfikowani pod kątem zainteresowań goście i wystawcy znani organizatorowi.

Sprawdź jak dbamy o bezpieczeństwo

Elastycznie skomponuj swój udział w listopadowych Targach Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING i spotkaniach kooperacyjnych SUBCONTRACTING MEETINGS.

Z chęcią przygotujemy indywidualną ofertę

 

Barbara Kamińska

Koordynator Spotkań Kooperacyjnych

tel. +48 691 031 381

barbara.kaminska@grupamtp.pl

SUBCONTRACTING MEETINGS

 

Marta Michalak

Manager ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 691 030 473

marta.michalak@grupamtp.pl

STREFA WYSTAWCY