obrazek

O firmie

Nasza firma istnieje już 20 lat. Zajmujemy się głównie produkcją urządzeń do recyklingu i przetwarzania tworzyw sztucznych. Maszyny te trafiają do naszych odbiorców nie tylko z całego kraju, ale także zagranicy, jak np. Litwa, Ukraina, czy Słowacja. Oferujemy również różnego typu usługi ślusarskie: obróbka skrawaniem, cięcie plazmowe blach itp.. Staramy się dostosować do wymagań każdego klienta, by był zawsze zadowolony z naszych usług.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów: maszyny do recyklingu folii, zagęszczarki, wirówki, wanny separacyjne a także podajnik ślimakowy i przenośnik taśmowy. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie. Obróbka skrawaniem czy cięcie blach to nasza specjalność. Produkowane przez nas maszyny: podajnik ślimakowy, przenośnik taśmowy, odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wykonywane przez nas usługi ślusarskie charakteryzują się wysokim poziomem staranności i profesjonalizmu. Tak więc jeżeli interesuje Was obróbka skrawaniem trafiliście doskonale. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Inną dziedziną, którą zajmuje się nasza firma są konstrukcje stalowe. Dzięki bardzo rozbudowanemu parkowi maszyn możemy zrelizować niemalże każdą konstrukcję stalową. Nasza lokalizacja to Kruszyn, nieopodal miasta Włocławek.

Ślusarstwo Usługowe Jan Komorowski (0)

brak ocen

+48 608 255 961

jankomorowski.pl

Kategorie działania

Obróbka skrawaniemObróbka plastycznaSpawanieFrezowanie konwencjonalneWycinanie plazmowe