churel
(Newbie)
*

Data rejestracji: 11-29-2016
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 02-26-2024, godzina 01:13 PM
Status: Offline

Informacje o churel
Dołączył: 11-29-2016
Ostatnia wizyta: 12-01-2016, 10:07 PM
Razem postów: 0 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 9 Minut, 48 Sekund
Poleconych użytkowników: 0
Reputacja: 0 [Szczegóły]

Dane kontaktowe
Strona domowa: http://bank-spermy.net/
E-mail: E-mail.
  
Dodatkowe informacje o churel
Bio: Tinder Dla Dawc&oacute

Niemiecki sąd wydał wyrok, który może wywrócić do góry nogami cały system sztucznych zapłodnień w tym kraju. Jeżeli ważne jest, aby wiedzieć maksymalnie dużo dawcy nasienia, należy wybrać dawcę spermy z profilem rozszerzonym. Np. w Szwecji kilka lat temu głośno było 39 - letnim mężczyźnie, który został dawcą spermy dla trójki dzieci dwóch lesbijek. Ja oddawałem swoje nasienie do banku spermy w klinice ab ovo i jest to na pewno sprawdzone miejsce. Krem wyprodukowany na bazie spermy jest dostępny w salonach spa z wyższej półki i kosztuje około 250 dolarów za opakowanie.

Wątpliwości budzi też kwestia zagrożenia chorobami - sperma od takiego dawcy nie jest badana pod kątem chorób wenerycznych i dziedzicznych przypadłości. W przypadku anonimowego dawcy nasienia, to bank spermy decyduje, czyja sperma zostanie wykorzystana do zapłodnienia kobiety. Warto dodać, że zgodnie z podpisaną 22 lipca 2015 roku przez Bronisława Komorowskiego ustawą leczeniu niepłodności zarówno dawcy nasienia, jak i jego biorcy pozostają anonimowi. Ku rozczarowaniu tysięcy ochotników, którzy w krótkim czasie zgłosili się do banku spermy w Szanghaju, okazało się, że tak jak w przypadku krwiodawstwa oddawanie nasienia jest honorowe, a odbywa się w izolatkach, w absolutnej samotności. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z wyłącznego prawa do nasienia, zwalniając zapasy zarezerwowanego nasienia wybranego dawcy spermy. Management banku spermy wyraził zgodę na wykonanie kilku zdjęć w celach promocyjnych.

Jednak musisz nadal kupować/rezerwować wszystkie wydane próbki nasienia wybranego dawcy spermy. Kolejnym istotnym argumentem przeciw anonimowości dawcy jest obowiązujący na gruncie prawa rodzinnego zakaz zawierania małżeństw między krewnymi w linii prostej oraz między rodzeństwem. Dobre kliniki określają także maksymalną liczbę ciąż, jaką można uzyskać z materiału jednego dawcy, może to być np. 5. Osoby decydujące się na skorzystanie z nasienia anonimowego dawcy mają wgląd w jego cechy. Anonimowości dawców nie gwarantują również banki spermy w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, a także w Austrii.

Bank spermy w The Bridge Centre zajmuje jedynie niewielki pokoik na poddaszu, ale jego rozmiar nie przesądza zasobach. Kramer jest zdania, że niektóre spośród działających w USA banków spermy traktują rodziny, które skorzystały z ich usług, w sposób nieetyczny, i że pora rozważyć wprowadzenie nowych regulacji prawnych w tej kwestii. Dzieci, które urodziły się dzięki dawstwu nasienia lub komórek jajowych, po ukończeniu 18. roku życia będą mogły poznać tylko datę roczną i miejsce urodzenia dawcy.

Z uwagi na wysoki stopień dyskrecji towarzyszącej procedurze donacji spermy i komórek jajowych, rodzinom dzieci urodzonych dzięki materiałowi genetycznemu pochodzącemu od dawców nie jest łatwo nagłaśniać swoje problemy, mówi Wendy Kramer. W wielu przypadkach pary heteroseksualne wybierają dawcę spermy z podstawowym profilem, a samotne matki i pary tej samej płci wybierają dawcę spermy rozszerzonym profilu. Pomimo różnych form zachęty do banków spermy zgłasza się niewystarczająca ilość dawców.

Dawca spermy nie dowiaduje się nigdy, kto otrzymał jego nasienie oraz czy ewentualnie urodziły się po jej wykorzystaniu jakieś dzieci. Uzasadnione więc wydaje się, aby wprowadzono do polskiego systemu prawnego regulacje umożliwiające dziecku poczętemu metodą wspomaganej prokreacji uzyskanie wiedzy takim poczęciu oraz danych medycznych na temat dawcy. Czszcz27!Okno Życia to problem matki która oddała dobrowolnie dziecko z świadomością kto jest jego ojcemTo jest jej wyrzut sumieniaNie ma tu nic wspólnego z dawcą spermy. Analiza ankiety pozwala na dobranie cech dawcy nasienia jak najbardziej zbliżonych do cech partnera kobiety.

W odpowiedzi na 'kryzys na rynku spermy' Bank Spermy w Londynie postanowił stworzyć specjalną aplikację, za pomocą której kobiety mogą wyszukiwać odpowiednich ich zdaniem kandydatów na dawców nasienia. Dawcy spermy posiadający profil podstawowy są zarejestrowani pod takimi numerami jak 456, 8756, 11250 itp. Wendy i Ryan założyli stronę internetową dla dawców spermy, którzy chcą poznać swoje biologiczne dzieci, dopasowując ich numery identyfikacyjne do dawcy. Poza tym w większości klinik małżeństwo podpisuje zobowiązanie, że uzna dziecko za swoje i nie będzie skarżyć kliniki ani dawcy nasienia alimenty. Problem anonimowości dawcy i biorcy budzi wątpliwości szczególnie w przypadku dawstwa komórek rozrodczych.

Mogą się tu także znaleźć następujące dodatkowe informacje: wrażenia pracowników mających kontakt z dawcą, zdjęcia z dzieciństwa dawcy spermy, odręcznie napisane pozdrowienia, naganie głosu dawcy spermy, jego profil EQ itp. Zgodnie z rozporządzeniem Human Fertilisation and Embryology Authority (HFEA), brytyjskiej placówki rządowej regulującej badania w zakresie embriologii i zapłodnienia in vitro, zapas spermy trzeba było zniszczyć.

Korzystanie z banku nasienia jest anonimowe i biorcy nasienia nie mogą poznać dawcy nasienia, tak samo jak dawca nasienia nie wie kto korzysta z jego nasienia. W London Sperm Bank procedura jest sześciostopniowa, a zaakceptowany dawca musi w ciągu pół roku oddać 25 próbek spermy. Ceny męskiego nasienia w Europie w zależności od kraju kształtują się od 30 do 80 euro, przy czym stosunkowo najwyższe kwoty oferują kliniki i banki spermy w Danii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Nie ma jednak przepisu, który zakazywałby mężczyzną oddawanie nasienie do kilku banków spermy.

Grupa synka pani Daily należy do największych, ale na różnych stronach internetowych i czatach, gdzie dawcom spermy przypisuje się niepowtarzalne numery identyfikacyjne, można spotkać wiele podobnych grup, liczących po pięćdziesiąt i więcej przyrodnich sióstr i braci. Szef tej instytucji, Thomas Katzorke, odmówił jednak spełnienia prośby, zasłaniając się przyrzekaną każdemu dawcy anonimowością. Nowi dawcy spermy są wyświetlani na naszej stronie internetowej z gwiazdką aż do momentu, gdy zostanie dokonany pierwszy zakup/rezerwacja. Dawcy nasienia mają pomagać mężczyznom, którzy sami nie mogą zostać ojcami i ich partnerkom doczekać się potomstwa.
Sex: Undisclosed

Sygnatura
http://bank-spermy.net/ dawcy spermy