KATEGORIE FIRM

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

Data dodania: 18.08.2020
Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

TOOLEX – wspólnie napędzamy gospodarkę!

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo

29 września – 1 października 2020

Centrum Targowo - Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec

W ostatnim okresie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i wyzwaniami.  Na szczęście, Zespół Targowy Expo Silesia nie spoczął na laurach i na przełomie września i października ponownie spotkamy się w Sosnowcu na wydarzeniu poświęconym obróbce metalu. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Kolejny etap odmrażania gospodarki sprawi, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się ponownie podczas Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

W roku ubiegłym Targi zgromadziły ponad 500 Wystawców i Współwystawców z 13 krajów, prawie 600 światowych marek i nowości z branży. Wydarzenie odwiedziło niemal 10 tysięcy zwiedzających. Wśród nich blisko 50% to kadra zarządzająca: prezesi i kierownicy firm. Targi licznie odwiedzają również technologowie, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. A wszystko to na 15 tys. m kw. powierzchni w 2 pawilonach wystawienniczych. 

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, została objęta Patronatem przez liczne branżowe i rządowe instytucje, które od lat wspierają Targi merytorycznie. Udział w wydarzeniu potwierdzili już liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego czy też narzędziowego.

Wzorem ubiegłych edycji, równolegle odbędą się również Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, którym po raz kolejny będzie Środowiskowe Seminarium Tribologów, organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne oraz Katedrę Eksploatacji Pojazdów Samochodowych i Katedrę Logistyki i Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. Główną tematyką seminarium będą współczesne problemy smarowania maszyn i urządzeń. Zakres branżowy wydarzenia uzupełnią Salon Automatyzacji dla Automotive TOOLEX dla Automotive oraz Salon Łożysk i Elementów Napędowych Przemysł w Ruchu.

Spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki i Zespół Expo Silesia zrobi wszystko, aby nadchodzący sezon targowy był udany dla uczestników targów i okazał się sukcesem biznesowym w tych trudnych dla wszystkich czasach. Organizatorzy opracowują nowe formy promocji oraz poszerzają grupę zwiedzających o kolejne sektory gospodarki.

Więcej informacji o targach można znaleźć na dedykowanych stronach lub kontaktując się bezpośrednio z zespołem organizującym powyższe wydarzenia:

KONTAKT:

TOOLEX - Tel. 510 030 472, 510 031 684 , e-mail: toolex@exposilesia.pl, www.toolex.pl

OILexpo - Tel. 510 031 319, e-mail: oilexpo@exposilesia.pl, www.oilexpo.pl


MIEJSCE TARGÓW:

Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia

ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl


Czekamy na Państwa w Expo Silesia!