KATEGORIE FIRM

Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse

Data dodania: 31.08.2020
Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse

Najważniejsze w 2021 roku targi dla przemysłu obróbki metali w Niemczech

Rok 2020 to czas przygotowań do kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec oraz Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse, które odbędą się w Lipsku w dniach od 2 do 5 marca 2021 roku.

Wiodąca platforma targowa branży poddostawczej dla przemysłu

Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse stanowią wiodące w Europie spotkanie B2B dla przedsiębiorców z branży metalowej, tworzyw sztucznych oraz przedsiębiorstw poddostawczych dla wszystkich sektorów przemysłu. Do grona wystawców należą duże, średnie, jak i małe zakłady produkcyjne będące dostawcami modułów, komponentów i części oraz materiałów kompozytowych m.in. dla: sektora budowy maszyn, urządzeń i narzędzi, motoryzacji, maszyn rolniczych, pojazdów szynowych, elektroniki, elektrotechniki, sektora tworzyw sztucznych, przemysłu lotniczego, medycyny, przemysłu optycznego, instalacji energetycznych oraz zakłady poszukujące zleceń związanych z produkcją indywidualną i usługami przemysłowymi. Targi Zuliefermesse odwiedzane są przez przedstawicieli firm, które poszukują konkurencyjnych ofert i chętnie zlecą zewnętrzne wykonanie detali z metalu, żelaza, tworzyw sztucznych czy materiałów kompozytowych, wykonanie podzespołów, modułów i komponentów, półproduktów lub gotowych komponentów. Zakres tematyczny targów obejmuje także takie zagadnienia jak: procesy jako technologiczne usługi poddostawcze; materiały kompozytowe; narzędzia do produkcji modułów i części poddostawczych oraz technologie produkcyjne czy obróbka mechaniczna.

Obszary wystawiennicze targów Zuliefermesse:

  • części i elementy z m.in. metalu, tworzywa sztucznego, gumy, materiałów kompozytowych

  • podzespoły, moduły i komponenty

  • półprodukty, gotowe komponenty, procesy jako technologiczne usługi poddostawcze

  • procesy łączenia i montażu

  • materiały kompozytowe

  • narzędzia do produkcji modułów i części poddostawczych

  • technologie produkcyjne, obróbka mechaniczna, odlewnictwo, tłoczenie

  • poddostawy dla elektrotechniki i elektroniki: podzespoły, elementy konstrukcyjne, procesy produkcyjne, montaż

  • usługi dla przemysłu poddostawczego

 

Podczas targów odbywa się Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT Business Meetings, organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Lipsku w ramach europejskiej sieci enterprise europe network. Udział w giełdzie to doskonała szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych w całej Europie.

 

Więcej informacji o targach Zuliefermesse na www.poddostawcy.pl