KATEGORIE FIRM

Nasza cegiełka w budowie Elektrowni Jaworzno

Data dodania: 3.10.2018
Nasza cegiełka w budowie Elektrowni Jaworzno

Firma Step Group dumnie prezentuje poniższe zdjęcia z dostawy dla nowego bloku elektrowni Jaworzno, dzięki współpracy z inżynierami Liebherr Components terminowo i bezproblemowo dostarczyliśmy niezbędne elementy na postępującą budowę. Nasza dostawa zbiegła się w czasie z półmetkiem całego projektu, nowy blok będzie legitymować się mocą 910 megawatów i planowana roczna produkcja energii elektrycznej to 6,5 terawatogodzin energii elektrycznej, co odpowiada zapotrzebowaniu 2,5 mln gospodarstw domowych.

Rozbudowa Elektrowni Jaworzno na półmetku


 


Oferty Liebherr na dostawy największych łożysk wieńcowych w kraju są bezkonkurencyjne zarówno pod kątem ceny, jak i czasu dostawy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta po więcej szczegółów.

Mamy olbrzymie doświadczenie w sektorze łożysk wieńcowych, zarówno wobec projektów serwisowych, jak i dla producentów maszyn i dostaw na pierwszy montaż. Rozpoznajemy bardzo dużo zakodowanych numerów producentów takich jak Rothe Erde, dzięki bardzo dużemu laboratorium metrologicznemu możemy rozłożyć łożysko na części składowe i je odtworzyć na tej podstawie.

Gwarantujemy wsparcie techniczne, możliwość wspólnych wizyt wraz z naszymi inżynierami u klientów. Wśród proponowanych usług znajduje się pomoc w dobieraniu rozwiązań technologicznych, rozwiązania logistyczne oraz moce obliczeniowe.