KATEGORIE FIRM

Podsumowanie Sympozjum Alufinish Polska 2016

Data dodania: 27.10.2016
Podsumowanie Sympozjum Alufinish Polska 2016

Podsumowanie Sympozjum Alufinish Polska 2016

                W dniach 13 – 14 października, w malowniczo usytuowanym w okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej Hotelu Pałac Czarny Las odbyło się dwudniowe Sympozjum organizowane przez Alufinish Polska. Tegorocznym kluczowym tematem był aktualny stan prawny stosowania związków chromu (VI) oraz bezchromowe systemy przygotowania powierzchni. Zaprezentowano nowe wdrożenia oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu przygotowania powierzchni. Partnerem wydarzenia została firma Wagner będąca dostawcą maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi.

                Pierwszy dzień wykładów został zakończony panelem dyskusyjnym. Podczas tej części spotkania słuchacze mieli okazję do zadawania pytań związanych z prezentowanymi tematami. Klienci firmy Alufinish dzielili się swoimi doświadczeniami, wątpliwościami oraz problemami technologicznymi. Wieczorne biesiadowanie na spotkaniu przebiegło pod znakiem Oktoberfest – niemieckiego święta piwa. We wspomnieniach gości pozostaną niezapomniane atrakcje, pełne rywalizacji, bawarskich tańców, jodłowania, tematycznej muzyki, konkursów oraz oczywiście wspaniałego piwa i Oktoberfest menu.

                Na Sympozjum uczestnicy mogli nie tylko pozyskać fachową wiedzę związaną z codzienną pracą zawodową, ale również spotkać się przedstawicielami innych firm. Mamy nadzieję, że stanie się to impulsem do nawiązania współpracy branżowej, a także przyczyni się do realizacji nowych przedsięwzięć biznesowych.

                Więcej o wydarzeniu dowiesz się na Forum Aluminium. Zapraszamy!

Firma Alufinish-Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jest przedstawicielem niemieckiego koncernu Alufinish Gmbh, od 30 lat zajmującego się technologią obróbki powierzchniowej. Tworzy związek firm obejmujących swoim zasięgiem większość krajów europejskich, arabskich, a także Chiny, Indonezję i inne.

Działalność Alufinish koncentruje się na produkcji i sprzedaży produktów oraz na rozwoju technologii anodowania aluminium, przygotowaniu powierzchni metali i ich analitycznej kontroli. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie oferowanych produktów, unowocześnianie technologii, obserwowanie tendencji na rynku i wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów przyczynia się do tego, iż znajdują się na wiodącym miejscu w branży.

Alufinish: Obróbka powierzchni na najwyższym poziomie