KATEGORIE FIRM

Przemysłowa Jesień z targami STOM 2020

Data dodania: 18.08.2020
Przemysłowa Jesień z targami STOM 2020

To będzie ciekawa „Przemysłowa Jesień”

Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM z towarzyszącymi im branżowymi targami wyjątkowo w 2020 roku odbędzie się jesienią.

Marzec w kieleckim ośrodku upłynął pod znakiem wnikliwych analiz i trudnych decyzji. Cykl STOM z wydarzeniami towarzyszącymi zwany w skrócie „Przemysłową Wiosną” zamienił się w „Przemysłową Jesień” i odbędzie się od 22 do 24 września. W skład cyklu wchodzą wydarzenia dla każdej gałęzi przemysłu. Należą do niego: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER (pneumatyka), SPAWALNICTWO, TEiA (elektronika specjalistyczna), WIRTOPROCESY (prototypowanie) oraz DNI DRUKU 3D.

- Targi Kielce istnieją na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat. Przez ten czas wspólnie z naszymi Partnerami i Wystawcami stworzyliśmy silny, liczący się na mapie świata ośrodek targowy. Tym samym stworzyliśmy doskonałe i nowoczesne miejsce spotkań dla biznesu, co pozwala firmom każdego roku rozwijać się, nawiązywać nowe kontakty biznesowe i powiększać swój portfel zamówień. W tych trudnych czasach każdy z nas poddany zostaje próbie. Mam nadzieję, że nasze – ważne dla branży wydarzenia, które zaplanowaliśmy jesienią pomogą wszystkim firmom stanąć na nogi w nowej post epidemicznej rzeczywistości – mówi Piotr Pawelec, manager projektu.

Debiut Targów STOM-FIX

Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX uzupełnią w tym roku ofertę cyklu przemysłowych imprez. W zakresie branżowym wystawy pojawią się elementy złączne i mocujące stosowane w różnych branżach: śruby, nakrętki, sworznie, szpilki, nity, podkładki, pręty gwintowane, elementy dystansowe ułatwiające montaż i połączenie, gwoździe, zaciski do węży oraz inne produkty niezbędne do montażu i łączenia. Dzięki nowemu pomysłowi na kolejne wydarzenie spod znaku STOM przemysłowa oferta kieleckiego ośrodka stała się jeszcze bardziej kompletna.

Targi Kielce – bezpieczną platformą spotkań biznesowych

Dotychczas w wystawienniczych obiektach Targów Kielce dostępne były pojemniki z płynem dezynfekującym, a każda osoba, która chciała wejść do obiektu musiała przejść obowiązkowy pomiar temperatury. Wzmożono również czynności polegające na regularnej dezynfekcji często dotykanych elementów infrastruktury, tj.: klamki, poręcze, balustrady, blaty, stoliki. Podczas jesiennych wydarzeń dodatkowo powstaną punkty sprzedaży maseczek, rękawiczek i płynów antywirusowych przed wejściami do terminali. Na targowych terenach pojawią się także bramki dekontaminacyjne, tablice informacyjne, oznaczenie kierunku ruchu, strategicznych punktów takich jak punkty obsługi medycznej czy właśnie punktów zakupu środków ochrony indywidualnej. Każdy przebywający na terenie targów będzie miał obowiązek taką ankietę wypełnić. Wystawcy otrzymają druki drogą mailową do wypełnienia i dostarczenia w dniu przyjazdu na targi. Firma będzie musiała wskazać osobę z obsługi stoiska, która ma zebrać i dostarczyć oświadczenia od wszystkich. Zwiedzający również otrzymają ankietę mailem do wypełnienia podczas logowania się do rejestracji on-line.

Udział w imprezach wystawienniczych może okazać się dla firm impulsem do rozwoju, zwolnionego przez światową pandemię. Wsparcie biznesu w tym trudnym okresie skutecznym narzędziem marketingowym jakim są targi wydaje się być doskonałym pomysłem, zwłaszcza w przypadku tak silnej marki targów jaką w światowym przemyśle wypracowały wystawy spod znaku STOM.