KATEGORIE FIRM

Skuteczny nadzór nad produkcją i jej optymalizacja.

Data dodania: 7.02.2020
Skuteczny nadzór nad produkcją i jej optymalizacja.

Scout to polski system IT/OT MES. System ten działając w chmurze umożliwia monitorowanie pracy maszyn CNC. Informacje, które udostępnia pozwalają wywnioskować, jak pracują maszyny CNC oraz czy pracują wystarczająco dużo i wydajnie. Ze względu na to, że pobieranie danych odbywa się automatycznie, nie ma ryzyka błędu spowodowanego pomyłką przy ręcznym wprowadzaniu. Taki stan rzeczy daje duży komfort pracy i podejmowania decyzji.


Do samego rozpoczęcia monitorowania maszyn nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, infrastruktury IT czy marnowania czasu na spotkania - wszystko za sprawą innowacyjnej i intuicyjnej aplikacji konfiguracyjnej (Scout Configuration Tool – SCT). Rozpoczęcie monitorowania maszyn CNC zajmuje kilka minut i może rozpocząć się w każdym dogodnym momencie.

Na koniec najlepsza informacja – system Scout oferuje możliwość bezpłatnego testu w chmurze przez 14 dni. To wystarczający czas, by przekonać się jak rozwiązanie zadziała w Twojej działalności (a w razie potrzeby istnieje możliwość dłuższych testów).
Możliwości rozpoczęcia testu są dwie: założenie konta, pobranie SCT i dodanie maszyn do monitorowania samodzielnie lub skorzystanie w całym tym procesie z naszej pomocy.
Docelowo system może funkcjonować w chmurze lub zostać zainstalowany na firmowym serwerze.


 

Stosowanie specjalistycznych narzędzi IT nie jest zarezerwowane wyłącznie dla dużych firm. Scout to system, na który może pozwolić sobie firma o dowolnej wielkości. Zarówno dla małego, jak i dużego przedsiębiorstwa nasz system będzie skutecznym narzędziem do walki o uzyskanie przewagi konkurencyjnej do automatycznego monitorowania pracy wszystkich maszyn (CNC, PLC, inne).

 

Centrum Kooperacji Przemysłowej  jako pierwsza firma w Polsce została autoryzowanym dostawcą systemu.

Do tej pory Centrum Kooperacji Przemysłowej wykorzystywało SCOUT-a  do montorowania pracy maszyn przez przystapieniem do optymalizacji.

Obecnie mamy możliwość dostarczenia SCOUT-a klientom aby mogli sami monitorować swoje obrabiarki. 

 

Zapoznaj się z ofertą 

 

Centrum Kooperacji Przemysłowej Sp. z o.o.

43-382 Bielsko Biała

ul. Ks.Józefa Londzina 47

 

tel:       +48 883 452 272

e-mail: biuro@dlaprzemyslu.tech

http:     www.dlaprzemyslu.tech