AMKOVO SP. Z O.O.

O firmie

Firma AMKOVO Sp. z o.o. jest firmą handlową, która od kilku lat, z powodzeniem, zajmuje się sprzedażą maszyn do obróbki metalu: tokarki uniwersalne, tokarki CNC, wytaczarki, centra obróbcze, szlifierki, frezarki, giętarki i inne oraz posiada części zamienne do nich.

Ponadto, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich dostarczanych przez nas maszyn.
W swojej ofercie mamy również maszyny używane.

Wzbogaciliśmy swoją ofertę o oświetlenie energooszczędne typu LED, które może być zastosowane m.in. w biurach, w halach produkcyjnych i magazynowych, w infrastrukturze ulicznej terenów zabudowanych wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasi doświadczeni pracownicy gotowi są zawsze służyć pomocą przy udzielaniu odpowiedzi na każde Państwa pytanie oraz doradztwem w kwestiach związanych zarówno z doborem odpowiedniego urządzenia/produktu dostosowanego do profilu Państwa produkcji, jak również w kwestiach związanych z finansowaniem zakupów.

Dodatkowo, z uwagi na fakt, iż zaczynaliśmy swoją działalność na rynku Polskim od dostaw kompleksowych technik poligraficznych, krajarek do cięcia papieru i maszyn offsetowych arkuszowych, aktualnie w ofercie posiadamy części zamienne do nich oraz świadczymy usługi serwisowe.

AMKOVO SP. Z O.O. (0)

brak ocen

+48 22 842 27 40

+48 22 742 18 70

Kategorie działania

Obróbka skrawaniemFrezowanie CNCSzlifowanie otworówToczenie CNCToczenie konwencjonalne