obrazek

O firmie

Demo to firma zajmująca się dostarczaniem usług związanych z szeroko pojętym pojęciem wytwarzania elementów metalowych w procesie produkcyjnym. W związku z naszymi rozległymi możliwościami produkcyjnymi oraz firm z którymi współpracujemy jesteśmy w stanie zrealizować większość nawet bardzo skomplikowanych detali.

O firmie

Osiągnięcia

Kooperacje jest solidną, zbudowaną na trwałych podstawach firmą, która wykorzystuje najnowsze technologie. Ma przemyślaną i ukształtowaną Misję, Wizję i Strategię Rozwoju. Uznanie, jakim cieszą się wśród użytkowników nasze maszyny potwierdzają liczne medale, puchary i dyplomy zdobyte na targach i wystawach.


Warunki współpracy

Firmy, które są zainteresowane dołączeniem do grona naszych Partnerów powinny szczególnie dbać o jakość oferowanych usług oraz produktów, a także zapewniać najwyższy poziom obsługi. Chęć budowania długofalowych relacji z Kooperacje.pl opartych na wzajemnym szacunku, zaufaniu i zrozumieniu potrzeb. Wierzymy, że takie podejście to podstawa wzajemnych relacji oraz zadowolenia naszych klientów.


Dyplomy i certyfikaty

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pracownicy

Doświadczeni pracownicy, uczestniczący w wielu branżowych szkoleniach. Pełni zapału, pracujący bez zarzutu.

Demo (1)

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 16:00

Wtorek: 08:00 - 16:00

Środa: 08:00 - 16:00

Czwartek: 08:00 - 16:00

Piątek: 08:00 - 16:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: 08:00 - 16:00

Kategorie działania

Obróbka skrawaniemOdlewnictwo i hutnictwoElektrodrążenieToczenie CNCCynkowanie ogniowe