P.P.H. WR SP. Z O.O.

O firmie

Historia firmy P.P.H. „WR” Sp. z o.o. zaczęła się w 2000 roku.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności była nastawiona na produkcję wyrobów metalowych, plastikowych oraz na produkcję elektrycznych wózków.

Ze względu na posiadane duże doświadczenie i bogate zaplecze maszynowe przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę produktów i usług. Zasoby „WR” pozwalają na kompleksową obsługę klienta w zależności od potrzeb: doradztwo, projekt elementu, projekt formy i oprzyrządowania aż do wykonania detalu ewentualnego galwanizowania lub malowania oraz transport.

Posiadamy trzy wydziały firmy: mechaniczny, galwanizernię i narzędziownię. Obecnie firma zatrudnia 115 wysoko kwalifikowanych pracowników różnych specjalności. Dysponuje parkiem maszynowym pozwalającym wykonywać elementy w produkcji jednostkowej, wieloseryjnej oraz przygotowywać prototypy i modele.

Cały czas firma poszerza zakres świadczonych usług i produktów, dążąc do osiągania najwyższego możliwego poziom jakości produkowanych wyrobów oraz innowacji technologicznych.

Firma posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem - certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 wydane przez PRS od 2000r.

P.P.H. WR SP. Z O.O. (0)

brak ocen

+48 29 752 54 63

+48 29 752 54 63

Kategorie działania

Obróbka skrawaniemElektrodrążenieFrezowanie CNCToczenie CNCGalwanizacja