obrazek

O firmie

Posiadamy kilkudziesięcioletnią tradycję (data powstania firmy to rok 1977) wytwarzania różnorodnych produktów dla potrzeb budownictwa i przemysłu. Produkujemy konstrukcje stalowe, wyroby metalowe działając w warunkach silnej konkurencji, a także dynamicznie zmieniającego się rynku, pamiętamy przy tym o rozwijaniu działalności i umacnianiu zdobytej pozycji. Obecnie jesteśmy liczącym się dostawcą tego typu produktów na rynek polski oraz na rynki innych krajów, głównie Europejskich. Zacieśniamy współpracuje z renomowanymi firmami budowlanymi. Zapewniamy kompleksową obsługę zamawiającego (odbiorcy, klienta) – od porady dotyczącej konstrukcji wyrobu, poprzez wykonanie rysunków technicznych, a następnie samą fazę produkcji, po konfekcjonowanie, pakowanie i finalnie dostawę zamówionych produktów.

W roku 2014 uzyskaliśmy certyfikat ISO, który jest uwieńczeniem naszych starań o nowoczesną i sprawną organizację produkcji.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas wyrobów, innymi informacjami, jednocześnie zapraszamy do współpracy.

RAPMET RYSZARD RAPACZ (0)

brak ocen