obrazek

O firmie

Za pomocą nowoczesnych systemów 3D/2D-CAD/CAM/ rozwijamy i konstruujemy, na zlecenie klienta, zespół narzędzi, narzędzia do tłoczenia jak i narzędzia tłocząco formujące. Wspierany komputerowo projekt zarzadzania zapewnia, że wszystkie wymagania klienta jak i specyfikacje są uwzględniane oraz terminowo realizowane.

Wszystkie specjalne wymagania klienta, realizowane w obrębie konstrukcji oraz rozwoju, jak i zdobyte doświadczenia z zakresu budowy narzędzi i produkcji wpływają bezpośrednio w system zarzadzania budową narzędzi. Gwarantuje to ciągły proces modyfikacji, tworzący podstawę dla bezpiecznego wykonania serii.

Wieloletnie doświadczenie w postepowaniu ze złożonymi technikami produkcji stanowi podstawę do rozwoju zadań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi konstruktorzy pracują nad realizacją indywidualnych pomysłów przy pomocy aktualnych programów CAD jak i aktualnych programów symulacyjnych. Na tym stadium rozwoju konstruktywnie wpływają parametry, materiały, postepowania produkcyjne etc.. gwarantuje to wydajną produkcję prototypów jak i dużych serii.

SCHÜRHOLZ POLSKA SP. Z O.O. (0)

brak ocen