KATEGORIE FIRM

Zmiana terminu i przeniesienie Kongresu Industry Next i konferencji Smart Warehouse na czerwiec 2021 w trakcie targów ITM INDUSTRY EUROPE oraz MODERNLOG.

Data dodania: 22.10.2020
Zmiana terminu i przeniesienie Kongresu Industry Next i konferencji Smart Warehouse na czerwiec 2021 w trakcie targów ITM INDUSTRY EUROPE  oraz MODERNLOG.

Szanowni Państwo,

zlecona przez nas indywidualna interpretacja prawna opublikowanej 16 października br. nowelizacji rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającej rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, jest niestety jednoznaczna.

W obowiązującej na terenie powiatu poznańskiego oraz miasta Poznania strefie czerwonej, oprócz organizacji targów, wystaw i konferencji obowiązuje także całkowity zakaz organizacji wydarzeń wirtualnych. Niestety decyzja ta uniemożliwia nam organizację zaplanowanego w terminie 3-4 listopada 2021 roku Kongresu Industry Next. The New Reality oraz konferencji Smart Warehouse, która miała się odbyć 4-5 listopada.

Wydarzenia będziemy organizować w roku 2021 podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE oraz MODERNLOG.

W imieniu całego zespołu pragniemy gorąco Państwu podziękować za współpracę, pomoc i  zaangażowanie w organizację naszego wydarzenia. Pragniemy równocześnie zapewnić, że jesteśmy pełni pomysłów,  energii i nie ustajemy w pracach nad kolejną edycją wydarzeń. Wierzymy, że będą jeszcze ciekawszymi i bardziej atrakcyjnymi merytorycznie spotkaniami profesjonalistów branży.

Bądźcie zdrowi i do zobaczenia wkrótce!

Zespół organizacyjny targów ITM INDUSTRY EUROPE oraz MODERNLOG