obrazek

O firmie

Kooperacje to firma zajmująca się dostarczaniem usług związanych z szeroko pojętym pojęciem wytwarzania elementów metalowych w procesie produkcyjnym. W związku z naszymi rozległymi możliwościami produkcyjnymi oraz firm z którymi współpracujemy jesteśmy w stanie zrealizować większość nawet bardzo skomplikowanych detali.

O firmie

Osiągnięcia

Kooperacje jest solidną, zbudowaną na trwałych podstawach firmą, która wykorzystuje najnowsze technologie. Ma przemyślaną i ukształtowaną Misję, Wizję i Strategię Rozwoju. Uznanie, jakim cieszą się wśród użytkowników nasze maszyny potwierdzają liczne medale, puchary i dyplomy zdobyte na targach i wystawach.


Warunki współpracy

Firmy, które są zainteresowane dołączeniem do grona naszych Partnerów powinny szczególnie dbać o jakość oferowanych usług oraz produktów, a także zapewniać najwyższy poziom obsługi. Chęć budowania długofalowych relacji z Kooperacje.pl opartych na wzajemnym szacunku, zaufaniu i zrozumieniu potrzeb. Wierzymy, że takie podejście to podstawa wzajemnych relacji oraz zadowolenia naszych klientów. Współpraca z wieloma firmami: Automotive Przemysł górniczy Przemysł lotniczy AGD itp.


Zakres działania

Firma Kooperacje oferuje kompleksowe i nowoczesne rozwiązania narzędziowe oraz systemy mocowań do obróbki metali w oparciu o najnowsze trendy technologiczne. Naszym klientom zapewniamy pełen serwis regeneracji i napraw w zakresie: narzędzi monolitycznych z HSS, VHM i PCD oraz składanych. Oferujemy obecnym i nowym klientom najwyższy poziom usług i rozwiązań, współpracując z renomowanymi producentami z kraju i ze świata. Służąc Państwu naszym wieloletnim doświadczeniem, serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.


Pracownicy

- Doświadczeni pracownicy, uczestniczący w wielu branżowych szkoleniach. Pełni zapału, pracujący bez zarzutu.

Kooperacje.pl (0)

brak ocen

604524412

kooperacje.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 16:00

Wtorek: 08:00 - 16:00

Środa: 08:00 - 16:00

Czwartek: 08:00 - 16:00

Piątek: 08:00 - 16:00

Kategorie działania

Armatura przemysłowaCięcieFrezowanie CNCFrezowanie konwencjonalneGięcie blachGięcie drutuGięcie płaskowników, profili, rurHandelInneLakierowanie na mokroLakierowanie proszkoweMetalizacja próżniowaNarzędzia i urządzenia pomiaroweNarzędzia skrawająceObróbka na prasachObróbka plastycznaObróbka powierzchniowaObróbka skrawaniemOdlewnictwo ciśnieniowe tworzywOdlewnictwo i hutnictwoOdlewnictwo staliwaPowlekanieProdukcjaProfile, rury i prętySatynowanie, Perełkowanie, inneSerwis / NaprawaSpawanie aluminiumSpawanie laseremSpawanie staliSzlifowanie otworówTłoczenie aluminiumToczenie CNCToczenie konwencjonalneToczenie na automatachWalcowanieCięcie