MTS Industrial Automation

O firmie

MTS Industrial Automation
- Obróbka skrawaniem - Budowa Maszyn i Urządzeń - Przenoszenie Lini i Maszyn
- Konstrukcje stalowe - Wypożyczanie Wózków Widłowych i Zwyżki - Serwis.

Głównym zadaniem firmy jest rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych naszych klientów. W oparciu o wymogi i specyfikacje klienta, projektujemy, budujemy maszyny i linie dla różnych działów przemysłu. Nasze projekty znalazły zastosowanie w wielu firmach branży motoryzacyjnej.

Firma posiada szeroki park maszynowy do obróbki metali, aluminium i innych materiałów obrabialnych. Obrabiarki CNC, konwekcjonalne i narzędziownię. Dzięki takim możliwościom jesteśmy przygotowani na realizację zarówno seryjnych jak i nietypowych zleceń.
Dodatkowo współpracujemy z szeroką gamą firm, które uzupełniają i wspomagają nas aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni.

Jeśli zdecydują się Państwo oprzeć rozwiązania automatyzacji na doświadczeniu naszej firmy, będziemy Wam towarzyszyć podczas całego cyklu instalacji, od fazy koncepcji i projektowania, poprzez montaż, rozruch, odbiory, szkolenia, aż po utrzymanie ruchu i serwis.

Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie dystrybucji oraz produkcji elementów pneumatycznych ze współpraca z rodzimą firmą UNIVER-SAL. Produkujemy siłowniki wg. specyfikacji klienta oraz nietypowe mocowania wg. potrzeb.


O firmie

Zakres działania

woj. śląskie oraz cała Polska

MTS Industrial Automation (0)

brak ocen

501-646-709

mts-bielsko.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 16:00

Wtorek: 08:00 - 16:00

Środa: 08:00 - 16:00

Czwartek: 08:00 - 16:00

Piątek: 08:00 - 16:00

Sobota: 06:00 - 14:00

Kategorie działania

Cięcie piłąElektrodrążenieFrezowanie CNCFrezowanie konwencjonalneGięcie blachHandelHartowanie i ulepszanie cieplneKonstrukcje stalowe i aluminioweLakierowanie proszkoweNarzędziowniaObróbka skrawaniemProdukcjaSerwis / NaprawaSpawanieSpawanie staliSpawanie stali nierdzewnejSzlifowanie płaszczyznSzlifowanie wałkówToczenie CNCToczenie konwencjonalneWycinanie laseroweWycinanie strumieniem wodyZnakowanie laserowe